hodinky Spintso Watch PRO

hodinky Spintso Watch PRO
3 300 Kč –12 %

Zobrazuje čtyři různé časovače na stejném displeji pro více časových sekvencí během hry s časovačem odpočítávání, časovačem zastavení/zranění a časovačem poločasu. Má také zjednodušenou operaci na jeden dotek a udržuje časomíru, aby se předešlo chybám při měření času, které můžete mít během zápasu.

3 300 Kč –12 % 2 900 Kč
1

Proč si pořídit právě hodinky Spintso Watch PRO?

  • Nyní nově dostupné ve dvou barevných variantách
  • Obsahuje světlomety
  • Před zápasem si může rozhodčí nastavit hodinky (počet třetin, minuty hrací doby na třetiny a minuty na přestávku ve třetině)
  • Všechny čtyři časové funkce v jednom systému (počítání nahoru, odpočítávání, další čas (zahájí se při zastavení času) a čas přestávky (spustí se automaticky po skončení období)
  • Vibrační alarm upozorní rozhodčího (každých 10 sekund, když se zastaví čas, aby znovu spustil hodinky, když skončil poločas a když skončila přestávka)
  • Řemínek na hodinky je ze silikonu nebo z pryskyřice.
  • Obsahuje indikátor baterie
  • Voděodolné

Jak to funguje

Čtyři časové funkce se synchronizují v jediných hodinkách, určených pro rozhodčí. Před zápasem rozhodčí zvolí počet třetin (1-9), minuty hrací doby pro každou třetinu a minuty pro každou přestávku (1-99 min a 1-60 v krocích po 1 min). Když rozhodčí zahájí zápas, všechny čtyři časové funkce budou automaticky spolupracovat v jednom systému. Počítání a odpočítávání bude spuštěno současně, když rozhodčí zahájí zápas. Hodinky přestanou počítat při zastavení času a odpočítávání bude pokračovat v počítání. Když rozhodčí zastaví čas, například při poranění hlavy, hodinky dodatečného času začnou počítat další čas, dokud znovu nestisknete tlačítko start. Vibrační alarm také připomene rozhodčímu každých 10 sekund, když se zastaví čas, aby znovu spustil hodinky a kdy skončil poločas. Když poločas skončí, hodinky automaticky odpočítávají přestávku na nulu a vibrační alarm vám připomene, že máte začít další přestávku.

Kód Kód: 293
Kategorie: Hodinky
Zpět do obchodu